FREE Beer!

2012 Entries

NoNameTeamClubType
1 Roger Caldwell    3 hour men run
2 Jim Plunkett-Cole  Frome 3 hour men run
3 Kerry Kelley Team Kelley  1 hour family walk
4 Philip Kelley Team Kelley  1 hour family walk
5 Mary Kelley Team Kelley  1 hour family walk
6 Jack Kelley Team Kelley  1 hour family walk
7 Tony Richards Richards Family  1 hour family walk
8 Wendy Richards Richards Family  1 hour family walk
9 Ellie Richards Richards Family  1 hour family walk
10 Antonia Richards Richards Family  1 hour family walk
11 Josie Richards Richards Family  1 hour family walk
12 Alfie Richards Richards Family  1 hour family walk
13 Simon Jones  Wells City Harriers 2 hour men run
14 Paula Purnell Frenchay Trotters  2 hour family walk
15 Philip Purnell Frenchay Trotters  2 hour family walk
16 Emma Purnell Frenchay Trotters  2 hour family walk
17 Lucy Purnell Frenchay Trotters  2 hour family walk
18 Elizabeth Treherne  Bristol Orienteering Klub 2 hour ladies run
19 John Carr  Greyhounds HHH 3 hour men run
20 Simon St Leger-Harris  Bristol Orienteering Klub 2 hour men run
21 Mike Burks Burks Boys  1 hour team run
22 Will Burks Burks Boys  1 hour team run
23 Paul Butler Butler FamilyBOK 2 hour family run
24 Rachael Butler Butler FamilyBOK 2 hour family run
25 Claire Butler Butler FamilyBOK 2 hour family run
26 Richard Sweet  Best Available Tortoises 3 hour men run
27 Suzy Dymond-White Harry and the Hurricanes  3 hour family run
28 Harry Brooks Harry and the Hurricanes  3 hour family run
29 Theresa Hudson We put the Arrr in runningTeam Awesome 3 hour team run
30 Ollie Price We put the Arrr in runningTeam Awesome 3 hour team run
31 Kate Le Cocq We put the Arrr in runningTeam Awesome 3 hour team run
32 Emily Cook We put the Arrr in runningTeam Awesome 3 hour team run
33 Emmanuel The French We put the Arrr in runningTeam Awesome 3 hour team run
34 Amy Filby We put the Arrr in runningTeam Awesome 3 hour team run
35 Jos Clark The Clarksbitten 3 hour family run
36 Hugo Clark The Clarksbitten 3 hour family run
37 julie french The Clarksbitten 3 hour family run
38 chris french The Clarksbitten 3 hour family run
39 Jo Purchase Taunton ATaunton Hash House Harriers 2 hour team run
40 Steve Johnson Taunton BTaunton Hash House Harriers 2 hour team run
41 Zak Johnson Taunton BTaunton Hash House Harriers 2 hour team run
42 Andrea Wrintmore Team Wrintmore  2 hour family walk
43 Kira Wrintmore Team Wrintmore  2 hour family walk
44 Jaret Wrintmore Team Wrintmore  2 hour family walk
45 Darren Wrintmore  Avon Valley Runners 2 hour men run
46 Elaine Sage Somer SenoritasSomer AC 2 hour team run
47 Denise Osborne Somer SenoritasSomer AC 2 hour team run
48 Tessa Griffiths Somer SenoritasSomer AC 2 hour team run
49 Cathie Shattock Somer SenoritasSomer AC 2 hour team run
50 Ann Walford Team 123Chichester Runners & AC 3 hour team run
51 Roy Walford Team 123Chichester Runners & AC 3 hour team run
52 Jenny Ford  PAC-Tri 3 hour ladies run
53 Andrew Nesbit Nariz TorcidasNariz Torcidas 1 hour family walk
54 Kasia Nesbit Nariz TorcidasNariz Torcidas 1 hour family walk
55 Tom Nesbit Nariz TorcidasNariz Torcidas 1 hour family walk
56 Robbie Nesbit Nariz TorcidasNariz Torcidas 1 hour family walk
57 sonya chowdhury The Chincerero's  1 hour family walk
58 steve vince The Chincerero's  1 hour family walk
59 josh vince The Chincerero's  1 hour family walk
60 danny vince The Chincerero's  1 hour family walk
61 Liz Mellett The Welsh Wanderers  2 hour team run
62 Davina Powell The Welsh Wanderers  2 hour team run
63 Richard Pontin Rich n SmartMH4 3 hour team run
64 Rob Wells Flaming Wells  2 hour family walk
65 Judith Malim Flaming Wells  2 hour family walk
66 Louisa Wells Flaming Wells  2 hour family walk
67 Mark Emes SagamitesBitton Road Runners 3 hour team run
68 Tigger Egan SagamitesBitton Road Runners 3 hour team run
69 Centre circle Murphy SagamitesBitton Road Runners 3 hour team run
70 Pete Pastit SagamitesBitton Road Runners 3 hour team run
71 Sarah Jackson Rich n SmartMH4 3 hour team run
72 Jeff Osborne Family Osborne  2 hour family walk
73 Mary Sheehy Family Osborne  2 hour family walk
74 Louie Osborne Family Osborne  2 hour family walk
75 Alice Osborne Family Osborne  2 hour family walk
76 Luca Belotti Family Osborne  2 hour family walk
77 Mils Belotti Family Osborne  2 hour family walk
78 Simon Maughan Family Maughan  1 hour family walk
79 Kate Maughan Family Maughan  1 hour family walk
80 Ella Maughan Family Maughan  1 hour family walk
81 Lucy Maughan Family Maughan  1 hour family walk
82 Milo Maughan Family Maughan  1 hour family walk
83 Paul Turner    3 hour men run
84 Emma Turner    1 hour ladies run
85 Andy Woods Fell Striders  2 hour team run
86 Steve Layzell Fell Striders  2 hour team run
87 Margaret Woods Fell Striders  2 hour team run
88 Matthew Gilliard  Frome RC 3 hour men run
89 Jenny Mitter The Welsh Wanderers  2 hour team run
90 JOHN REYNOLDS Bonnie & Clyde.mh4 & wells city harriers 2 hour team run
91 Jayne Wood Bonnie & Clyde.mh4 & wells city harriers 2 hour team run
92 Kieran Jones Team Jones  1 hour family walk
93 Suzanne Jones Team Jones  1 hour family walk
94 Caoimhe Jones Team Jones  1 hour family walk
95 Abigail Jones Team Jones  1 hour family walk
96 Bill Thompson Scoville Units  2 hour team run
97 Andy Murphy    3 hour men run
98 Tristan Wilson Team WilsonNailsea 2 hour family run
99 Karen Wilson Team WilsonNailsea 2 hour family run
100 Dillon Wilson Team WilsonNailsea 2 hour family run
101 Frances Wilson Team WilsonNailsea 2 hour family run
102 Sian Hancock Hancock  1 hour family walk
103 Andy Knibb Hancock  1 hour family walk
104 Hannah Knibb Hancock  1 hour family walk
105 James Knibb Hancock  1 hour family walk
106 Jake Baynes  Mendip Hash 3 hour men run
107 Kate Jenkins Nobes family  2 hour family walk
108 Lizzie Nobes Nobes family  2 hour family walk
109 Samuel Nobes Nobes family  2 hour family walk
110 Charles Plummer Team Plum  1 hour family walk
111 Elizabeth Plummer Team Plum  1 hour family walk
112 Isabel Plummer Team Plum  1 hour family walk
113 Esme Plummer Team Plum  1 hour family walk
114 Grace Plummer Team Plum  1 hour family walk
115 Carole Thomas Scoville UnitsClevedonAC 2 hour team run
116 Ian Smith Scoville UnitsClevedon AC 2 hour team run
117 Anne Draper Bradley Stoke Blood HoundsHogweed Trotters 1 hour family walk
118 Paul Draper Bradley Stoke Blood HoundsHogweed Trotters 1 hour family walk
119 Emma Draper Bradley Stoke Blood HoundsHogweed Trotters 1 hour family walk
120 Katie Draper Bradley Stoke Blood HoundsHogweed Trotters 1 hour family walk
121 Simon Young Bradley Stoke Blood HoundsHogweed Trotters 1 hour family walk
122 Abby Young Bradley Stoke Blood HoundsHogweed Trotters 1 hour family walk
123 Ellis Young Bradley Stoke Blood HoundsHogweed Trotters 1 hour family walk
124 Cindy Crossland Moustached Ninjas  2 hour family walk
125 David Crossland Moustached Ninjas  2 hour family walk
126 Tripp Crossland Moustached Ninjas  2 hour family walk
127 Gabe Crossland Moustached Ninjas  2 hour family walk
128 Mya Merrill Moustached Ninjas  2 hour family walk
129 Tye Merrill Moustached Ninjas  2 hour family walk
130 Kaye Hall The 2 AmigosHogweed Trotters 3 hour team run
131 Pat Hall The 2 AmigosHogweed Trotters 3 hour team run
132 Kirstie Ppuckle Scoville Units  2 hour team run
133 Julie Moore Julie Jo & HarrietMendip Hash Harriers 3 hour team walk
134 Jo Swift Julie Jo & HarrietMendip Hash Harriers 3 hour team walk
135 Harriet Fisher Julie Jo & HarrietMendip Hash Harriers 3 hour team walk
136 Phil Kingsley-Jones The wanderers  3 hour family walk
137 Becky Kingsley-Jones The wanderers  3 hour family walk
138 Joshua Kingsley-Jones The wanderers  3 hour family walk
139 Rosie Kingsley-Jones The wanderers  3 hour family walk
140 Ben Kingsley-Jones The wanderers  3 hour family walk
141 Milly Stowell Scoville UnitsClevedon AC 2 hour team run
142 Anthony Vangasse Flagging  2 hour team run
143 Mark Organ Flagging  2 hour team run
144 Charlie August Flagging  2 hour team run
145 Reagan D'Mello Flagging  2 hour team run
146 James Miller No Way Jose  3 hour team run
147 Mark Robertson No Way Jose  3 hour team run
148 Steve Thorne No Way Jose  3 hour team run
149 Dave Willan No Way Jose  3 hour team run
150 Garry Wakeling  Just Glue It 2 hour men run
151 Elizabeth Green The Green MachineWeston AC 2 hour team run
152 Peter Green The Green MachineWeston AC 2 hour team run
153 Mark Pyke  Hogweed trotters 3 hour men run
154 Tony Hogg Motely CrewMH4 3 hour team run
155 Aiden Phippard Motely Crew  3 hour team run
156 Laurie Phippard Motely Crew  3 hour team run
157 John Rance Motely Crew  3 hour team run
158 John Chambers Pigs Trotters  2 hour family walk
159 Michele Richards Pigs Trotters  2 hour family walk
160 Ian Webber Pudding pie gang  2 hour family walk
161 Jo Webber Pudding pie gang  2 hour family walk
162 Nathan Webber Pudding pie gang  2 hour family walk
163 Jacon Webber Pudding pie gang  2 hour family walk
164 Izaac Webber Pudding pie gang  2 hour family walk
165 Graham James  Stubbington Green Runners 3 hour men run
166 Judith James    3 hour ladies run
167 Helena James James girls  3 hour family walk
168 Miriam James James girls  3 hour family walk
169 Steve Neads BOA BanditsMH4 2 hour team run
170 Mike Benson BOA BanditsMH4 2 hour team run
171 George Berry BOA BanditsMH4 2 hour team run
172 Chris Baross BOA BanditsMH4 2 hour team run
173 George Berry BOA BanditsMH4 2 hour team run
174 George Killen WCS  2 hour team run
175 Roland Ladley WCS  2 hour team run
176 Fred Whittaker WCS  2 hour team run
177 Andy Davis WCS  2 hour team run
178 Richard Gray  BRAT Club 3 hour men run
179 Shaun Aherne Chiltern Walkers  2 hour family walk
180 Andrea Aherne Chiltern Walkers  2 hour family walk
181 Joseph Aherne Chiltern Walkers  2 hour family walk
182 Rosie Aherne Chiltern Walkers  2 hour family walk
183 Nick Sale Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
184 Emma Sale Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
185 Neil Reading Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
186 Mary Reading Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
187 Zoe Reading Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
188 Eve Sale Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
189 Molly Sale Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
190 Richard Sale Wassailing weaselsCrewkerne RC 1 hour family walk
191 Judith Conlon The Boyle Walkers  3 hour family walk
192 Declan Boyle The Boyle Walkers  3 hour family walk
193 James Boyle The Boyle Runners  2 hour family run
194 Conor Boyle The Boyle Runners  2 hour family run
195 Jenna Robinson Fell Striders  2 hour team run
196 philippa spruit Spruits on tourTeam Bath 2 hour family run
197 Eddie Spruit Spruits on tourTeam Bath 2 hour family run
198 Johan Spruit Spruits on tourTeam Bath 2 hour family run
199 Freya Spruit Spruits on tourTeam Bath 2 hour family run
200 Reuben Spruit Spruits on tourTeam Bath 2 hour family run
201 Dan Wilson Family Wilson  2 hour family walk
202 Louise Wilson Family Wilson  2 hour family walk
203 Aimee Wilson Family Wilson  2 hour family walk
204 Sophie Wilson Family Wilson  2 hour family walk
205 Rod Jones Jones and Son  2 hour family run
206 Gareth Jones Jones and Son  2 hour family run
207 Gill Jones    3 hour ladies run
208 Toby Larkins Merriott Muddlers  1 hour family walk
209 Emma Larkins Merriott Muddlers  1 hour family walk
210 Molly Larkins Merriott Muddlers  1 hour family walk
211 Samuel Larkins Merriott Muddlers  1 hour family walk
212 Andy Youings Merriott Muddlers  1 hour family walk
213 Becky Youings Merriott Muddlers  1 hour family walk
214 Clare Prosser  WCH 3 hour ladies run
215 David Hunt  Trail Runners Association 3 hour men run
216 Andy Gifford Family Gifford  1 hour family walk
217 Gail Gifford Family Gifford  1 hour family walk
218 Declan Gray  MH4 3 hour men run
219 Markus Giesenschlag Bogs H3Bogs H3 3 hour family walk
220 Jeannette Osthus Bogs H3Bogs H3 3 hour family walk
221 Rebecca Giesenschlag Bogs H3Bogs H3 3 hour family walk
222 Hannah Giesenschlag Bogs H3Bogs H3 3 hour family walk
223 Ben Giesenschlag Bogs H3Bogs H3 3 hour family walk
224 Heather Rosser BogsBogs of Somerset 2 hour team run
225 Paul Rosser BogsBogs of Somerset 2 hour team run
226 Cheryl Rosser BogsBogs of Somerset 2 hour team run
227 Steve Reeves Newbies  3 hour team run
228 Sue Thorndyke Newbies  3 hour team run
229 Melissa Bates Newbies  3 hour team run
230 Steve Frankl  Frome 3 hour men run
231 Myles Podmore Juan for the road  3 hour family walk
232 Nina Podmore Juan for the road  3 hour family walk
233 Sidney Podmore Juan for the road  3 hour family walk
234 Jacqui Podmore Juan for the road  3 hour family walk
235 Michael Duckett Mike n Mary  2 hour team run
236 Margaret Powell  MH4 1 hour ladies run
237 Bob Powell Mighty PowellMendip Hills Hash House Harriers 2 hour team run
238 John Powell Mighty PowellMendip Hills Hash House Harriers 2 hour team run
239 Kelsham Hanna  Mynydd Du 2 hour men run
240 Nigel Belton Belton Collie Wobbles  1 hour family walk
241 Nicki Belton Belton Collie Wobbles  1 hour family walk
242 Richard Stockham  Nailsea 2 hour men run
243 Dave Bonstow  MH4 1 hour men run
244 Alan Krisciunas Newbies  3 hour team run
245 Elly Milln  MH4 2 hour ladies run
246 IAN POLLARD Dorset DoddlersDORSET DODDLERS 2 hour team run
247 LUCY POLLARD Dorset DoddlersDORSET DODDLERS 2 hour team run
248 Amy Filby We put the arr in running  3 hour team run
249 Ollie Price We put the arr in running  3 hour team run
250 Bruce Manning Two BrucesCosmic Hillbashers 3 hour team run
251 Bruce Bourne Two BrucesCosmic Hillbashers 3 hour team run
252 Kate Le Cocq Team AwesomeTeam Awesome 3 hour team run
253 Rose Harrison-Wolff    3 hour ladies walk
254 Robert Spaul Rockhopper Rockets B  3 hour team run
255 Lucy Hampden-Smith Rockhopper Rockets B  3 hour team run
256 Nick Rayman Rockhopper Rockets A  3 hour team run
257 Rob Edwards Rockhopper Rockets A  3 hour team run
258 Graham Clarke The Two Totts (Little tott & big tott)Totton Running Club 3 hour team run
259 Sean Driscoll The Two TottsTotton Running Club 3 hour team run
260 Megan Seymour  MH4 2 hour ladies walk
261 Simon Dunk  vegetarian cycling + athletics club 3 hour men run
262 Ainsley Walcroft    3 hour men run
263 Mark Shelton The Shelton BoysMendip H4 2 hour family run
264 Samuel Shelton The Shelton BoysMendip H4 2 hour family run
265 Richard Shelton The Shelton BoysMendip H4 2 hour family run
266 Mike Brown  MH4 3 hour men run
267 Kate Hoskins Not the torch relayIt was so long ago...... 2 hour family walk
268 Mike Hoskins Not the torch relayIt was so long ago...... 2 hour family walk
269 Ruth Hoskins Not the torch relayIt was so long ago...... 2 hour family walk
270 Jonathan Gledson  Town and Country Harriers 3 hour men run
271 Ines Braun Ines n KenGillingham Trotters 3 hour team run
272 Ken Metcalfe Ines n KenGillingham Trotters 3 hour team run
273 Kevin Daniels  Clevedon ac 1 hour men run
274 Karen McNeil Clan Mac  2 hour family walk
275 Rufus McNeil Clan Mac  2 hour family walk
276 Fraser McNeil Clan Mac  2 hour family walk
277 Jenna McNeil Clan Mac  2 hour family walk
278 Erin McNeil Clan Mac  2 hour family walk
279 Anne Carpenter BogsBogs of Somerset 2 hour team run
280 Samara Johnstone  MH4 3 hour ladies run
281 Alice Phippard Alice n Rose  1 hour family walk
282 Mary Wells Mike n Mary  2 hour team run
283 Rose Rose Alice n Rose  1 hour family walk
284 Martin Corbett Martin n KokoBOGS 3 hour team walk
285 Koko Newport Martin n KokoBOGS 3 hour team walk
286 Dave Bath  MH4 3 hour men run
287 Ms Clements Family Clements  2 hour family walk
288 Mr Grouse Grouse Beaters  3 hour team run
289 Lewi Brooks Lewi n Becky  1 hour family run
290 Luke Clifton    3 hour men run
291 Kermit Frog The Muppetts  1 hour team run
292 Gruesome Twosome Gruesome Twosome  2 hour team run
Pilton Cider Cheddar Ales