FREE Beer!

2009 Entries

NoNameTeamClubType
1 David Price Price Family  2 hour team run
2 Claire Price Price Family  2 hour team run
3 Rachel Price Price Family  2 hour team run
4 Hannah Price Price Family  2 hour team run
5 Sam Brooks The Blue Boared  1 hour team run
6 Ric Canham    2 hour individual walk
7 Dan Booth Team Bath 1MDC 3 hour individual run
8 John Reynolds  Mendip Hash House Harriers 3 hour individual run
9 John Brown  Wells City Harriers 2 hour individual run
10 Roger Mann Roger & CatherineNailsea Running Club 3 hour team run
11 Catherine Mann Roger & CatherineNailsea Running Club 3 hour team run
12 James Boyle Conlon/Boyle family  2 hour team walk
13 Judith Conlon Conlon/Boyle family  2 hour team walk
14 Conor Boyle Conlon/Boyle family  2 hour team walk
15 Declan Boyle Conlon/Boyle family  2 hour team walk
16 Jake Baynes Team BaynesMendip Hash House Harriers 3 hour team run
17 Mark Lester Team Mark n ClaireNorth Devon Road Runners (Barnstaple) 2 hour team run
18 Mike Woodley TVH3Tamar Valley Hash House Harriers 2 hour team run
19 Carlos Westaway TVH3Tamar Valley Hash House Harriers 2 hour team run
20 Simon Maughan Family Maughan  1 hour team run
21 Claire Smith Team Mark n Claire  3 hour team run
22 Sean Driscoll Hardley TottonTotton Running Club 2 hour team run
23 Paul Turner    3 hour individual run
24 Emma Turner    1 hour individual run
25 Graham Clarke  Hardley Runners 3 hour individual run
26 Hattie Ajderian Mushy PeasMendip Hash House Harriers 3 hour team walk
27 Nick Ajderian Mushy PeasMendip Hash House Harriers 3 hour team walk
28 Elaine Sage Somer FilliesSomer AC 2 hour team run
29 Fiona Faulkner Somer FilliesSomer AC 2 hour team run
30 Debbie Lawrence Somer FilliesSomer AC 2 hour team run
31 Tessa Alton Somer FilliesSomer AC 2 hour team run
32 Jo Purchase Taunton Hash BTaunton Hash House Harriers 2 hour team run
33 John Turley  Wells City Harriers 1 hour individual run
34 Nicola Fulstow    2 hour individual run
35 Stuart Feltham Team Maltloaf  2 hour team run
36 Tony Richards Richards Family  1 hour team walk
37 Wendy Richards Richards Family  1 hour team walk
38 Ellie Richards Richards Family  1 hour team walk
39 Antonia Richards Richards Family  1 hour team walk
40 Josie Richards Richards Family  1 hour team walk
41 Alfie Richards Richards Family  1 hour team walk
42 Rod Little  Wells City Harriers 2 hour individual run
43 Anne Draper Team AKHogweed Trotters 3 hour team run
44 Kaye Hall Team HallHogweed Trotters 3 hour team run
45 Paul Draper Team DraperBOK 1 hour team walk
46 Emma Draper Team DraperBOK 1 hour team walk
47 Katie Draper Team DraperBOK 1 hour team walk
48 Pat Hall Team HogweedHogweed Trotters 3 hour team run
49 Pat Curtis Team CurtisHogweed Trotters 3 hour team run
50 John Curtis Team CurtisHogweed Trotters 3 hour team run
51 Steve Johnson Taunton Hash ATaunton Hash House Harriers 2 hour team run
52 Julia Drewitt Julia & DebbieAvon Valley Runners 2 hour team walk
53 Debbie Roberts Julia & DebbieAvon Valley Runners 2 hour team walk
54 Emma Daniel Taunton Hash BTaunton Hash House Harriers 2 hour team run
55 John Rance  Mendip Hash House Harriers 3 hour individual run
56 Scott Leonard Team HogweedHogweed Trotters 3 hour team run
57 Sue McLaren Northern ScumCivil Service Runners and Riders 3 hour team run
58 Mark Smithson Northern ScumCivil Service Runners and Riders 3 hour team run
59 Jono Bowell Northern ScumCivil Service Runners and Riders 3 hour team run
60 Kerry Kelley    1 hour individual run
61 Philip Kelley Team Kelley  1 hour team walk
62 Simon Jones  Wells City Harriers 2 hour individual run
63 Andrew Fudge Taunton H3Taunton Hash House Harriers 2 hour team run
64 Yvonne Summerhayes Taunton Hash BTaunton Hash House Harriers 2 hour team run
65 Tony Summerhayes Taunton Hash ATaunton Hash House Harriers 2 hour team run
66 Will Davies    2 hour individual run
67 Christopher Bloor TACHTACH 2 hour team run
68 Libby Bloor TACHTACH 2 hour team run
69 Chris Wilson  taunton hash house harriers 1 hour individual run
70 Tristan Wilson Team WilsonNailsea 1 hour team run
71 Karen Wilson Team WilsonNailsea 1 hour team run
72 Dillon Wilson Team WilsonNailsea 1 hour team run
73 Frances Wilson Team WilsonNailsea 1 hour team run
74 Sarah Jackson Wheres the beer tent?  2 hour team run
75 Richard Pontin Where's the beer tent?  2 hour team run
76 Andrew Hoddinott Hemmings LemmingsAvon Valley Runners 3 hour team run
77 Bob Hemmings Hemmings LemmingsAvon Valley Runners 3 hour team run
78 Jenny Hayden-Briffett HBs R Us  1 hour team walk
79 Rob Hayden-Briffett HBs R Us  1 hour team walk
80 Andrew Hayden-Briffett HBs R Us  1 hour team walk
81 Edward Hayden-Briffett HBs R Us  1 hour team walk
82 Richard Nuell  Portishead Running Club 3 hour individual run
83 Gavin Clegg  Poole Runners 3 hour individual run
84 Ian Carpenter  MH4 & Wells City Harriers 3 hour individual run
85 Suzy Dymond-White Suzy & The HurricanesNone 1 hour team run
86 Rosemarie Bugdale Suzy & The HurricanesNone 1 hour team run
87 'Hurricane' Harry Brooks Suzy & The HurricanesNone 1 hour team run
88 Clare Prosser Clare & DaveMH4 3 hour team run
89 Dave Bonstow Clare & DaveMH4 3 hour team run
90 Marcus Taylor Team Slack  3 hour individual run
91 John Volanthen Team Shack  3 hour individual run
92 Jo Langford Langford GirlsSomer AC 1 hour team run
93 Olivier Langford Langford GirlsSomer AC 1 hour team run
94 Ian Noad Super SpeediesSomer AC 1 hour team run
95 Regan Langford Super SpeediesSomer AC 1 hour team run
96 Nicky Rhodes Joggers Tipplemetros 2 hour team run
97 David Hulse Jogger's Tipplemetros 2 hour team run
98 Lucy Chard Lucy n PhilWells City Harriers 2 hour team run
99 Phil Dunster Lucy n PhilWells City Harriers 2 hour team run
100 Susan Cook  avon valley runners 2 hour individual run
101 Sandra Tucker  Cheddar 3 hour individual run
102 Derek White  Bridgwater Towpath HHH 2 hour individual run
103 Aidan Phippard Aidan, Ian & TonyMH4 3 hour team run
104 Tony Hogg Mendip Hash AMH4 3 hour team run
105 Allan Jamieson  Mendip Hash 3 hour individual run
106 Nigel Robinson  Taunton Hash House Harriers 2 hour individual run
107 Martin Bird Martin & SallyNailsea Running club 3 hour team run
108 Sally Johnson Martin & SallyNailsea Running club 3 hour team run
109 Rob Wood  Taunton Hash House Harriers 3 hour individual run
110 Liz Green Mendip MudlarksWeston AC 2 hour team run
111 Helen Rutter Mendip MudlarksWells City Harriers 2 hour team run
112 Kevin Wheeler  Mendip Hills Hash 2 hour individual run
113 Bob Powell Chewton ChuggersWells City Harriers 2 hour team run
114 Margaret Powell  Wells City Harriers 1 hour individual run
115 John Powell Chewton ChuggersWells City Harriers 2 hour team run
116 Mary Redding Weasles  1 hour team walk
117 Neil Redding Weasles  1 hour team walk
118 Nick Sale Weasles  1 hour team walk
119 Emma Sale Weasles  1 hour team walk
120 Eve Sale Weasles  1 hour team walk
121 Molly Sale Weasles  1 hour team walk
122 Richard Sale Weasles  1 hour team walk
123 Dominic Weston Wishful ThinkingMendip Hills Hash House Harriers 3 hour team run
124 Simon Edwards Wishful ThinkingMendip Hills Hash House Harriers 3 hour team run
125 Jane Whittaker Whizzy WhitsWells City Harriers 3 hour team run
126 Andy Davison    3 hour group run
127 Neil Wolstencroft Wings United  3 hour team run
128 Mike Burks Burks Boys  1 hour team run
129 William Burks Burks Boys  1 hour team run
130 Louise Burks Team Polly  2 hour team walk
131 Sophie Burks Team Polly  2 hour team walk
132 Darren Wrintmore  Avon Valley Runners 1 hour individual run
133 Dave Brian    3 hour individual run
134 Vicky Taylor Team Taylor  1 hour team walk
135 Sophie Taylor Team Taylor  1 hour team walk
136 Jenny Ford Fords Extra Cool RockettsClevedon Athletics Club 2 hour team run
137 Jane Cooley Ford's Extra Cool RockettsClevedon Athletics Club 2 hour team run
138 Linda Rockett Ford's Extra Cool RockettsClevedon Athletics Club 2 hour team run
139 Helen Ball Ford's Extra Cool RockettsClevedon Athletics Club 2 hour team run
140 Paula Hall Ford's Extra Cool RockettsClevedon Athletics Club 2 hour team run
141 Jim Cahill Ford's Extra Cool RockettsClevedon Athletics Club 2 hour team run
142 Shara Durnell Ford's Extra Cool RockettsClevedon Athletics Club 2 hour team run
143 Veronika Strausova    3 hour individual run
144 Christine Davidson  Avon Valley 2 hour group run
145 Anna Davidson  Avon Valley 2 hour group run
146 Elly Milln Huffle PuffMendip Hash House Harriers 2 hour team run
147 Mike Brown Huffle PuffMendip Hash House Harriers 2 hour team run
148 Rita Powers Team Powers-NeadsMendip Hash House Harriers 1 hour team run
149 Steve Neads Team Powers-NeadsMendip Hash House Harriers 1 hour team run
150 Catherine von Tyszka Team ChardChard Hash Harriers 2 hour team walk
151 Eleanor von Tyszka Team ChardChard Hash Harriers 2 hour team walk
152 Rebecca von Tyszka Team ChardChard Hash Harriers 2 hour team walk
153 Jemima von Tyszka Team ChardChard Hash Harriers 2 hour team walk
154 Lynne Ough Team ChardChard Hash Harriers 2 hour team walk
155 Samuel Ough Team ChardChard Hash Harriers 2 hour team walk
156 George Ough Team ChardChard Hash Harriers 2 hour team walk
157 Nic Ireland The Blue Boared  1 hour team run
158 Bruce Bourne Team Bruces  3 hour team run
159 Meg Seymour  Mendip Hash 2 hour individual walk
160 Carol Buckland Tri-HardsWells City Harriers 2 hour team run
161 Keith Buckland Tri-HardsWells City Harriers 2 hour team run
162 Pat Challis Tri-HardsWells City Harriers 2 hour team run
163 Roger Caldwell    3 hour individual run
164 Richard Sweet    2 hour individual run
165 Bruce Manning 2 BrucesCosmic Hillbashers 3 hour team run
166 Greg Brock Team CheddarCheddar Running Club 3 hour team run
167 Lynette Porter  Bitton road Runners 3 hour individual run
168 Louise Shaw The shufflers  2 hour team run
169 Tristan Chinn The shufflers  2 hour team run
170 Karen Berry The shufflers  2 hour team run
171 Jason Berry The shufflers  2 hour team run
172 Simon Dunk  crewkerne 3 hour individual run
173 Andrea Wrintmore Team WrintmoreAvon Valley Runners 1 hour team walk
174 Kira Wrintmore Team WrintmoreAvon Valley Runners 1 hour team walk
175 Jaret Wrintmore Team WrintmoreAvon Valley Runners 1 hour team walk
176 Paul Sell Team CPU  2 hour team run
177 Scott Kendall    2 hour group run
178 Annabelle Volanthen The Away Team  1 hour team walk
179 Matthew Volanthen The Away Team  1 hour team walk
180 Slavka Tomlinson Family Tomlinson  1 hour team run
181 Daniella Tomlinson    1 hour team run
182 Charlie Tomlinson    1 hour team run
183 Lucy Hemings Charlie and Mummy  3 hour team walk
184 Charlie Hemings Charlie and Mummy  3 hour team walk
185 Emma Langridge Team Taylor  1 hour team walk
186 Izzy Langridge Team Taylor  1 hour team walk
187 Jim Benson    2 hour individual run
188 James Whittaker Whizzy Whits  3 hour team run
189 Simon Broomfield    2 hour individual run
190 Rod Jones The Jones Arms  2 hour team walk
191 Gareth Jones    2 hour team walk
192 Ainsley Walcroft    2 hour individual run
193 Alexander Potts Team PottsMendip Hash House Harriers 1 hour team run
194 Edward Potts Team PottsMendip Hash House Harriers 1 hour team run
195 James Potts Team PottsMendip Hash House Harriers 1 hour team run
196 Jonathan Layzell 4 Js and LisaSomer AC 1 hour team run
197 James Brodrick 4 Js and LisaSomer AC 1 hour team run
198 James Earp 4 Js and LisaSomer AC 1 hour team run
199 Jessica Brodrick 4 Js and LisaSomer AC 1 hour team run
200 Lisa Hooper 4 Js and LisaSomer AC 1 hour team run
201 Andy Leafe Team Andy Leafe  2 hour team run
202 Andy Leafe2 Team Andy Leafe  2 hour team run
203 Andy Leafe3 Team Andy Leafe  1 hour team run
204 Andy Leafe4 Team Andy Leafe  1 hour team run
205 Andy Leafe5 Team Andy Leafe  1 hour team run
206 Andy Leafe6 Team Andy Leafe  1 hour team run
207 Helen Brock    1 hour individual run
208 Declan Gray    3 hour individual run
209 Paul Butler Butler Bashers  2 hour team run
210 Clare Butler Butler Bashers  2 hour team run
211 Rachel Butler Butler Bashers  2 hour team run
212 Jamie Skelton Hot Fluff  1 hour team run
213 Sam Goode Hot Fluff  1 hour team run
214 Richard Watson Dont Eat The Marzipan  2 hour team run
215 Steve Vince Team Vince  1 hour team walk
216 Pete Bass    2 hour individual run
217 Annie Smith    2 hour individual walk
218 Richard Mansfield The Mansfields  1 hour team run
219 Melanie Wilson Famous Five  1 hour team run
220 Kasie Nesbit The Nezzies  1 hour team walk
221 John Abbott    2 hour individual run
222 Neil Adams    2 hour individual run
223 Ian Faulkner Potholers  3 hour team walk
224 John Syms    3 hour individual run
225 Vicky Skelton Team Skelton  3 hour team run
Pilton Cider Cheddar Ales